Jak používat tiskárnu jako kreativní nástroj?
Tento článek stručně summerizes kreativní využití tiskárny.
Co můžete kromě tisku na běžný papír?
Take exkurze do místního obchod s kancelářskými potřebami a podívejte se na všechny velké médií se pro laserové a inkoustové tiskárny. Můžete si koupit ohraničený papír, kovové papír, štítky ve všech velikostech, několik různých druhů fotografický papír, T-shirt železo-ons, plátno, akvarel a prádlo povrch papíru. Chci tisknout na něco jiného než papír? Ive vidět okno lpí (skvělé pro vytvoření vašeho vlastního dovolenou dekorace) a také snížit plastových materiálů, které budou procházet barevná tiskárna (vzpomínáte Shrinky Dinks?). Některé dokumenty jsou do jisté míry drahé a budeš jen chtít používat střídmě, ale myslím malá. Například jsem tucet pozvánky na party a tištěný text 6-až na několik pěkných papíru. Potom posekal jsem je od sebe a je na vrstvené karty s jiným papírem. Mám pěkný efekt a jen 2 listy papíru drahé. Zkuste obchody s kancelářskými potřebami a diskontních prodejen za rozumnou cenu papíry.
Myslete z papírové krabice, když jde o použití tiskárny! Ive měla úspěch se non-tradiční papírové, jako jsou stavební papír, papírové tašky řezané na míru (velký poklad hony když deformačních sami) a silničních map. Jen se ujistěte, že váš dokument isnt příliš silný pro tiskárny a test s ručním podáváním první. Také experiment s uvedením papír, než 8,5 x 11 velikost v tiskárně. Manuál má instrukce si je!
Co můžete dělat s tímto věci?
Kromě karet či prvky pro karty, mohu vytvořit vlastní štítky pomocí speciální papíry a samolepky Xyron výrobce (http://www.xyron.com). V rámci 10,00 dolarů si můžete koupit Xyron Create-A-samolepka, která bude vzít papír, který je jeden-a-a-půl palce široké dost velká pro tisk štítků a malé stickers.You můžete koupit Xyron stroje, laminátu a nálepky, které jsou dost velké, aby plně list papíru, který z nich je favoritem Mezi scrapbookers. Xyron produkty jsou také hezké, protože pracují bez tepla a elektrické energie vyžadují dont nebo baterie.
Lesklý fotografický papír přijde v různých vah. Lehčí váhy jsou skvělé pro projekty vedle fotografie. Ive používá lehčí papír pro brožury, cedule, kalendáře a pohlednice. Máte-li přístav vytištěna na křídovém papíře, zkuste to. Budete se divit, na rozdíl barvou.
V prodejně kancelářských potřeb si můžete zakoupit perforované karty vozidla pro vizitek a pohlednice. Vizitky jsou skvělé pro výrobu her a darovací tagy. Pokud můžete najít, foldover podnikání Pohlednice jsou nádherné používat jako placecards. Nezapomeňte zkontrolovat výběr stojanů na dovolenou témat, aby odložili na příští rok.
Prameny a zdroje
Pokud se youd chtěli vyzkoušet některé on-line zdroje pro výrobu papíru zábavu tiskárny, vaše první zastávka by měla být http://www.paperdirect.com. Tato společnost prodává vše od papíru na tisk brožury polštář ve tvaru-boxů (myslí přízeň svatby). Jejich výrobky jsou první kvalitní a mají vynikající služby zákazníkům.
Pro trochu neobvyklé dodávky tiskárny, surfovat na http://www.specialty-printer-paper.com. Zde můžete najít pro tisk tetování papíru (jak velké narozeninové party laskavost), inkoustové puzzle papír a papírové magnet. Jak o tom, foto magnety pro prarodiče?
Hewlett-Packards kreativní webové stránky, http://www.printsville.com je nabitý skvělými nápady (ne pochyb o tom, aby se ujistil, vám dojdou inkoustu!) pro vás k použití s tiskárnou. Tam jsou vždy vytisknout pozvánky a pohlednice, umělecká řemesla, fotografie a další nápady a pravidelně aktualizovány.
O Autor
Ajay Patole je kvalifikovaný profesionální řízení pracovat jako obchodní ředitel a provozuje stránky 'Venturemall', chladné lokálem peníze hrát hry, kupovat a prodávat v aukcích, datum a photochat.It je k dispozici na http://venturemall.tripod.com URL a zpravodaje, aby znovu objevit pravou barvu života na http://www.topica.com/lists/venturemall.Also běhá komunity 'Venturecon', pro podnikatele, který je k dispozici na adrese
Článek Zdroj: Messaggiamo.Com
Related:
» Legit Online Jobs
» Wholesale Suppliers
» The Evolution in Anti-Spyware
» Automated Money Machine On eBay
Webmaster si html kód
Přidejte tento článek do svých webových stránek se!
Webmaster Zašlete svůj článek
Ne nutná registrace! Vyplňte formulář a váš článek je v Messaggiamo.Com Adresář!